امام جمعه خرمشهر: در مبارزه با فساد هیچ خط قرمزی نباید باشد

امام جمعه خرمشهر گفت: نباید به فساد و مفسدان احساس امنیت داد، در مبارزه با فساد هیچ خط قرمزی نباید باشد و مردم خواهان مبارزه با فساد و مفسدین است.

امام جمعه خرمشهر: در مبارزه با فساد هیچ خط قرمزی نباید باشد

به گزارش ترنم دشتی از خرمشهر، حجت‌الاسلام محمدجواد عادل‌پور ظهر امروز در آیین عبادی سیاسی جمعه این هفته در مسجد جامع خرمشهر با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با مسئولان دستگاه قضایی اظهار کرد: مقام معظم رهبری از پیشرفت های قوه قضاییه تمجید و در بخشی انتقاداتی نیز داشتند.

وی افزود: در این دیدار تاکید مقام معظم رهبری در مبارزه با فساد بود که به تعبیر ایشان فساد یک بیماری مسری است و اگر برخورد جدی با فساد نشود این بیماری به همه جامعه سرایت می کنند.

امام جمعه خرمشهر بیان کرد: به تعبیری مقام معظم رهبری بیرون دستگاهی قضا آنچه فساد رخ می‌دهد همه دستگاه‌ها، دولت و مجلس و دیگر نهادهای وزارتی مسئول هستند و باید اقدام کنند و مبادی مختلف جلوگیری کرد.

وی گفت: نباید به فساد و مفسدان احساس امنیت داد، در مبارزه با فساد هیچ خط قرمزی نباید باشد و مردم خواهان مبارزه با فساد و مفسدین است.

عادل‌پور تصریح کرد: دولت و مجلس و قوه قضائیه اگر بخواهند مشکلات کشور را حل کنند با مبارزه با فساد این بازه زمانی حل مشکلات کشور کوتاه خواهد شد.

وی عنوان کرد: در شهرستان خرمشهر در برخی از بخش‌ها فسادی وجود دارد که اگر با آن فساد مبارزه نشود اصلا مشکلات مردم حل نخواهد شد.

امام جمعه خرمشهر در بخش دیگر به پیام مقام معظم رهبری در خصوص کنگره حج اشاره کرد و افزود: مقام معظم رهبری پیام عظیمی را صادر فرمودند و روح حاکم بر این پیام وحدت و معنویت بود چرا که جمهوری اسلامی به برکت امامین انقلاب اسلامی منادی وحدت در امت اسلامی، در جهان است.

وی با بیان اینکه وحدت فرمان خدا و قرآن کریم و آموزه رسول اکرم (ص) است، گفت: هیچ کسی از وحدت ضرر ندیده است چرا که امروز دنیای همبستگی ، اعتلاف سیاسی، امنیتی، تجاری است این در حالی که عکس این قضیه ضرر در زمانی که از وحدت و بصیریت فاصله گرفتیم ایجاد شده است.

عادل‌پور خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی تلاش می کند با همه مظلومیت و ظلم هایی که دیگر کشور دیده بود اما با آغوش باز خواستار متحد شدن شده است.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید