این هیأت مذهبی، دستگاه طبخ صنعتی نان تولید می‌کند+عکس و فیلم

جمعی از اعضای هیأت آینه اصفهان تصمیم می‌گیرند تا در کنار کار فرهنگی خود برای اشتغال هیأتی‌ها هم کار کنند. آن‌ها کارگاه تولید دستگاه‌های صنعتی طبخ نان راه می‌اندازند. موجودی مسئول آن می‌گوید: 45 نفر را مشغول به کار کردیم.

این هیأت مذهبی، دستگاه طبخ صنعتی نان تولید می‌کند+عکس و فیلم

به گزارش خبرنگار حوزه مسجد و هیأت ترنم دشتی، «مجموعه فرهنگی آینه» در مسجدالزهرا در شمال غربی اصفهان در سال ۱۳۹۳ و همزمان با سالروز میلاد امام رضا(ع) آغاز به کار کرد تا با استفاده از ظرفیت مسجد در این منطقه از شهر، بستری را برای رشد فردی شخصیتی، نوجوانان و جوانان فراهم کند. حجت‌الاسلام محمد داستان‌پور مدیر این مجموعه است که در ابتدای شروع فعالیت مرکز، برای شهر یک اطلس فرهنگی ترسیم کرد تا با ارزیابی شهر، وضعیت سفید، زرد و قرمز برای هرمنطقه درنظر بگیرد.

برنامه‌ریزی دقیق برای کار فرهنگی در اصفهان بر همین اساس بنا شد یک محور از فعالیت فرهنگی در شمال غرب اصفهان در منطقه خیابان امام خمینی(ره) و رهنان آغاز به‌کار کند. همچنین در راستای تکمیل این اطلس، مرکز فرهنگی باران برای آقایان و برای خانم‌ها گروه فرهنگی فانوس در این مجموعه هلدینگ فرهنگی جای‌ داده شد تا دست‌به‌دست هم یک موج فرهنگی را ایجاد کند.  

دیدگاهتان را بنویسید