بازگشت چند جایگاه سی ان جی تعطیل شده به مدار

مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی استان با بیان اینکه مالک جایگاه‌های تعطیل شده شهرداریست از پیگیری برای بازگشت به چرخه سوخت رسانی این جایگاه‌ها خبرداد.

بازگشت چند جایگاه سی ان جی تعطیل شده به مدار

 به گزارش ترنم دشتی از یزد، عبدالرضا انتظاری صبح امروز در جمع برخی خبرنگاران با بیان اینکه چهار جایگاه CNG در شهر یزد دچار مشکل فنی شده‌اند، اظهار کرد: مالک این جایگاه‌ها شهرداری یزد است و مکاتبات زیادی با آن‌ها برای پیگیری تعمیرات این جایگاه‌ها صورت گرفته است.

وی با اشاره به این‌که تعمیرا ت مبالغ سنگینی را مط‌طلبد و شاید در بحث تامین نقدینگی  شهرداری با مشکل مواجه شده است افزود: پیگیری‌های لازم را خواهیم داشت تا هر چه زودتر این جایگاه‌ها به چرخه توزیع سوخت برگردند.

انتظاری تصریح کرد: در حال حاضر تعداد جایگاه‌های CNG در شهر یزد به تعدادی است که این جایگاه‌ها تقریبا با ۵۰ الی ۶۰ درصد ظرفیت کار می‌کنند و فشاری روی دیگر جایگاه‌ها نیست.

 مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی استان یزد همچنین در رابطه با کارت سوخت بنزین خاطرنشان کرد: با اقدامات بسیار خوبی که صورت گرفته است در کمترین زمان ممکن تولید و ارسال کارت به متقاضیان صورت می‌گیرد.

وی گفت: با توجه به آمار سامانه هوشمند استان یزد، تقریبا همه مردم استان کارت سوخت خودشان را دریافت کرده‌اند و اگر کارت سوخت به دستشان نرسیده است از طریق اداره پست می‌توانند پیگیری کنند.

انتظاری از شهروندان خواست هنگام مراجعه به جایگاه‌ها حتما از کارت شخصی خودشان استفاده کنند و خاطرنشان کرد: طبق قانون بودجه ۱۴۰۲ تا پایان شهریور ماه، ۹۰ درصد سوخت گیری داخل جایگاه‌های عرضه فرآورده‌های نفتی باید با کارت شخصی انجام شود.

پایان پیام/ب

دیدگاهتان را بنویسید