تشریح علت کدورت آب در برخی مناطق شهرکرد/ مشکل به‌زودی برطرف می‌شود

مسئول روابط‌ عمومی شرکت آبفا چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه کدورت آب در برخی از مناطق شهرکرد به علت بارش‌های چند روز گذشته در کوهرنگ، ذوب شدن برف و کدورت آب چشمه است، گفت: به زودی این مشکل برطرف می‌شود.

تشریح علت کدورت آب در برخی مناطق شهرکرد/ مشکل به‌زودی برطرف می‌شود

فرشاد متقی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد گفت: کدورت آب در برخی از مناطق شهرکرد به علت بارش‌های چند روز گذشته در کوهرنگ و کدورت آب چشمه است.

مسئول روابط‌ عمومی شرکت آبفا چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه بیشترین میزان آب مصرفی در شهرکرد از چشمه کوهرنگ تأمین می‌شود از این‌رو آب ورودی از چشمه را به مخازن کاهش دادیم، ادامه داد: از طرف دیگر برای تامین نیاز مردم، آب تصفیه‌خانه سامان و چاه‌های شرکت و برخی چاه‌های کشاورزی را در مخازن با آب چشمه کوهرنگ مخلوط کردیم تا میزان کدورت کاهش پیدا کند.

وی افزود: هم اکنون آبی که از مخازن شهر شهرکرد در دسترس مردم قرار می‌گیرد با وجود داشتن مقداری کدورت سالم و بهداشتی است.

متقی اضافه کرد: از آب مصرفی مردم در سعدی غربی، شرقی و میرآباد نمونه‌برداری و آزمایش شده است و این آب توسط همشهریان قابل مصرف است و هیچ نگرانی در این خصوص وجود ندارد.

وی عنوان کرد: هم اکنون کدورت آب چشمه طبق گزارش‌های ارسالی از سه نقطه سرچشمه، چلگرد و ایستگاه گردنه خُلک در حال کاهش است و به زودی این مشکل برطرف می‌شود.

مسئول روابط‌ عمومی شرکت آبفا چهارمحال و بختیاری ضمن عذرخواهی از مردم شهرکرد، اظهار داشت: از صبوری مردم در این خصوص تشکر می‌کنیم.

پایان پیام/۶۸۰۲۴

دیدگاهتان را بنویسید