نیروهای مسلح مایه عزت جمهوری اسلامی ایران

سرپرست فرمانداری رشت، دریادلان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران را مایه سربلندی و سرافرازی نظام اسلامی دانست و گفت: اقتدار نظام اسلامی به تلاش و مجاهدت نیروهای مسلح گره خورده است.

نیروهای مسلح مایه عزت جمهوری اسلامی ایران

 به گزارش ترنم دشتی از رشت، کیا عاشوری امروز در مراسم رسمی استقبال از کارکنان مرکز آموزشی رشت ناوگروه ۸۶ نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در مرکز آموزش تخصص های دریایی باقرالعلوم(ع) رشت، نیروهای مسلح را پایه‌های مستحکم و اقتدارآفرین نظام اسلامی دانست. وی با بیان اینکه افتخارآفرینی نیروهای مسلح در ابعاد مختلف همیشه لرزه به جان دشمن انداخته است، گفت: رزمایش مقتدرانه ناوگروه ۸۶ نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در آبهای آزاد، دشمن را به حیرت فرو برده است.

سرپرست فرمانداری رشت، دریادلان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران را مایه سربلندی و سرافرازی نظام اسلامی دانست و افزود: اقتدار نظام اسلامی به تلاش و مجاهدت نیروهای مسلح گره خورده است از این‌رو، قدرت نظامی ایران اسلامی پس از انقلاب به اوج خود رسید. عاشوری با بیان اینکه انقلاب روحیه خودباوری، خوداتکایی، بومی‌محوری و معنویت‌افزایی، قدرت نظامی کشور را ارتقاء بخشیده است، تصریح کرد: قبل از انقلاب، نگاه بردگی در حوزه نظامی و سایر بخش ها در کشور حاکم بود و اختیارات اصلی دست مستشاران تفویض شده بود اما امروز جمهوری اسلامی ایران در مولفه‌های نظامی صاحب قدرت و نفوذ است. انتهای پیام/۸۴۰۰۸

دیدگاهتان را بنویسید